Beykoz Evden Eve Nakliyat

Categories

Popular Post

Beykoz Evden Eve Nakliyat

            Beykoz evden eve nakliyat taşınma işi çok zaman alan, sinir bozucu ve ev sahibini strese sokan bir iştir. Her işte olduğu gibi bu işin de dikkat edilecek kuralları vardır. Evden eve nakliyat sektöründe iş yapan şirketin Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki belgesi alması gereklidir. Taşıma işleminin sorunsuz olması ve sonradan sürprizlerle karşılaşılmaması adına size bir ekspertiz atıyor ve de keşif yapmasını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz ücretsizdir. Eşyalarınızı taşıma işlemi öncesi sigorta yaptırıyoruz; taşıma sırasında kırılan, zarar gören eşyalarınızın bedelini size ödüyoruz; böylelikle maddi olarak zarar görmenizi engelliyoruz. Beykoz nakliyat ile taşınmanın stresini yaşamazsınız.

      Beykoz evden eve nakliyat hizmeti alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olduktan sonra, firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmeti alırken, eşyalarınızın güvenliği ve temizlenmesi konusunda endişelenmek yerine, yeni evinize rahatça taşınabilirsiniz.

     Evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Firma, müşterilerine eşyalarının güvenli bir şekilde taşınmasını ve yeni evlerinde yerleştirilmesini sağlar. Ayrıca, firma müşterilerine temizlik hizmeti de sunar. Bu hizmet, eski evlerin temizlenmesi ve yeni evlerin temizlenmesi işlemlerini kapsar

 Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

            Beykoz evden eve nakliyat nakil sırasında eşyalarınızın muhafazası çok iyi ambalaj ile mümkündür. Eşyalarınızı alınacak olası darbelerden korumak için, çift oluklu mukavva kolilere koyuyoruz. Cam eşyalarınız kırılmasın diye tek tek kağıt ile sarıyor ve kutu içinde boşlukları dolduruyor ve birbirlerine çarparak kırılmalarını engelliyoruz. Koliler baloncuklu naylonlar ile sarıyoruz. Ütülenmiş giysilerinizi askılarıyla saydam şeffaf dolaba asıyor, ve taşıma esnasında ütülerinin bozulmamasını temin ediyoruz. Taşımada en çok zarar gören eşyalar yatak odası dolaplarında ve masasında bulunan aynalardır. Aynaların kırılması durumunda sigorta ile masrafını aynen ödüyoruz. Beyaz eşyalarınızın bağlantılarının yerinden sökümü ve yeni evinizde bağlantılarınızın sağlanması Beykoz evden eve nakliye hizmeti dahilindedir.

            Eşyalarınızın yağmur ve kar yağışından zarar görmemesi için kapalı çelik kasa araçlarımızla hizmet veriyoruz. Eviniz 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 büyüklükte olabilir; büyüklüğüne göre nakliyatını sağlayacak araçlarımız mevcuttur. Eşyaların ambalaj yapılması, aracın kullanılması, beyaz eşyalarınızın sökümü ve montajının yapılması yaptıkları işlerde uzman olan personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

            Beykoz evden eve taşımacılık yüksek binalarda oturuyorsanız eşya taşımacılığı çok zorlaşmaktadır. Çünkü apartman yönetimleri eşyaların taşınması için asansör kullanımına izin vermezler. Ayrıca eski binalarda koridorlar ve merdiven aralıkları çok dar olduğundan büyük hacimli eşyaların taşınması çok zor olmaktadır; hatta imkansızlaşmaktadır. Eşyaların yukarıya çıkarılması tamamıyla insan gücüyle olmaktadır. Eşyalarınızın teslimatı sırasında karşılıklı fikir birliği içinde oluyoruz. Koliler sizin nezaretinizde önceki evinizden çıkarılırken, yeni evinize taşındığınızda koli teslimatı yine tarafınıza yapılmaktadır. Şile Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayınız.

HEMEN ARA
×