Hakkımızda

Biz Kimiz

Kudret Evden Eve Nakliyat

Depolama hizmeti veren firmamız, sektörde yılların tecrübesi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bu faaliyet ile birlikte müşterilerimize sorunsuz hizmet vermek adına ilgili depolarımızı sizlerin eşyalarına uygun en sağlıklı şekilde hazırladık. Eşyalarınızın niteliğine göre ortam nemi, ısısı, konumu belirlenmiştir. İlgili depolama süresi boyunca tüm eşya ya da malzemelerinizin korunması adına sigorta poliçe hizmetimiz de mevcuttur.

Cover a Large Area to All Corners of the Country.

Bir eşya ve malzemenin belirli bir süre bulunacağı ortamın mutlaka belirli kriterlere sahip olması gereklidir. Bu nedenle havalandırma sistemli, ısı kontrollü ve nem oranı uygun şekilde depolarımız ile sizlere hizmet sunuyoruz. Personellerimiz sizlerin ihtiyacı doğrultusunda sizlere teklif sunarak ne kadar süre ne kadar eşya ve malzeme gibi tespitler yapar. Bu tespit sonrasında ise sizlere ilgili hizmet için ulaşır. Onayınız ardından gerekli hazırlıklar yapılır. Bu esnada depomuzda uygun bölüm sizler için ayrılır. Bu bölümle ilgili sizlere gerekli bilgi aktarımı yapılır. 

Depolama Hizmetinde Firmamız

Firmamız ilgili eşya ve malzeme depolama ihtiyaçlarınızda sizlerin eşya miktarı ve niteliği gereğince sizlere teklif sunar. Bu teklif gereğince sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunar. Bu şekilde depolarımız gereken şekilde düzenlenmiştir.

 • Nakliyat

  Ev taşınması sırasında eşyalarınızın sığmama durumlarında fazla eşyalarınızın muhafaza edilmesi,

 • Muhafaza

  Şehir değiştirme esnasında eşyalarınızın muhafaza edilmesi,

 • Depolama

  Belirli bir süre üretilen ama satılması zaman alacak ürünlerinizin depolanması,

 • Kalite

  Satılan malzemenin nakliye süresi gelene kadar depolanması, hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

HEMEN ARA
×