Asansörlü Taşımacılık

packing-moving-boxes-with-children.jpg

Asansörlü Taşımacılık

Kudret evden eve nakliyat firmamız sizlerin her türlü bakliye hizmetini en doğru şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Bu noktada farklı hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Firmamız bu alanda hizmet veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Alanındaki tecrübesini ve müşterilerinden gelen yorumları da kullanarak hizmetlerini geliştirmiştir. Firmamız bu noktada asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Bu hizmet özellikle de çok katlı binaların artması ile kullanılmaya başlanmış ve insanların da işlerini çok fazla kolaylaştırmış olan bir hizmettir.

Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Günümüzde yüksek katlı binaların sayısı çok fazladır. Bu tür binalarda eski usul eşyaların insanların sırtında taşınması mümkün olmamaktadır. Bu hem eşyaların sağa ve sola çarpmasına neden olmakta ve eşyalar zarar görmesine neden olmaktadır hem de taşıyan insanların çok fazla yorulmasına neden olmaktadır. Bu tür binaların kendi içlerindeki asansör de çoğu zaman eşya taşımaya uygun değildir. Bu noktada firmamızın sunduğu asansörlü taşımacılık hizmeti yardımınıza koşmaktadır. Firmamızın bu alanda da gerekli olan araçları vardır. İstediğiniz kata kadar eşyalarınız rahat bir şekilde çıkarılmaktadır.

  • Günümüze Uygun

    Güncel bir araç kullanılmaktadır. Bu sayede iş güvenliği sağlanmakta ve süreç çok daha hızlı tamamlanmaktadır.

  • Uzman Ekip

    Alanında uzman olan operatörler kullanılmaktadır.

  • Daha Hızlı

    Süreç normal taşımaya göre çok daha hızlı tamamlanmaktadır.

Nakliyat

Asansörlü Taşımacılıkta En İyi Hizmet

Kudret evden eve nakliyat firmamız sunduğu her hizmette sizlere en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Bu noktada firmamız tüm hizmetlerini en iyi şekilde planlamaktadır. Sizlere her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla firmamız tarafından sunulmaktadır. Firmamız bunu kendisine görev edinmiştir. 

            Asansörlü taşımacılık ile gelişen teknoloji ile birlikte taşımalarda geliştirilmiştir. Bu gelişen en iyi metotlardan birisi ise asansörlü evden eve taşımacılıktır. Asansörlü taşıma özel bir vinç asansör yardımı ile eşyaların pencereden ve balkonlardan taşıma işlemi yapılır. Ülkemizde son derecede popüler hala gelmiş, müşterilere kolaylık sağlanmış herkesin son zamanlarda tavsiye edebileceği bir hizmet haline gelmiştir. Bu asansörlü taşımacılık sayesinde taşıma işlemlerin çabuk ve zaman kaybetmediği için müşteriler asansörlü taşımacılığı tercih etmektedirler.

 Asansörlü Nakliye Nerelerde Kullanılır?

            Asansörlü nakliye bu sorunun cevabını şu şekilde verebiliriz. Yüksek binalı evlerde ve merdiveni dar olan evlerde kullanılır. Vinç makinesine bağlı olur. Özel bir taşıma aracı ile taşıma işlemleri yapılır. Bu hizmet ilk konsepte sunulduğu zaman fiyatların çok yüksek olması, lüks görünme nedeni ile az sayıda insanlar tercih etmiş, fakat günümüz de artık lüks olmaktan çıkmıştır ve birçok insanın genel tercihi asansörlü taşımacılık olmuştur. Bu asansörlü taşımacılığın avantajlarını söylemek gerekirse eğer şu şekilde anlatabiliriz. Yüksek binalı olan evlerde oturanlar ve merdivenleri dar şekilde olan apartmanda oturan insanlar için asansörlü taşımacılık gerçekten çok avantajlı hale gelmektedir.

İstanbul Asansörlü Taşımacılık

            İstanbul asansörlü taşımacılık klasik nakliyatlara göre asansörlü taşıma işlemi daha zaman kaybetmeden gerçekleşir ve zaman tasarrufu sağlar. Taşıma işlemi, evinize ve evinizden taşımayı yapacak araçlar verilmekte ve bu avantaj sayesinde iş gücü ihtiyaçlarına gerek kalmamış olunuyor. Diğer taşıma araçlarında dezavantaj olduğu gibi asansörlü nakliyenin de dezavantajı vardır. Bu sebepten dolayı dikkat edilmesi gereken bir konu, halatın kopmaması için taşımadan önce yapılacak olan halat, asansör ve vinç olmak üzere diğer parçaların ise kontrol edilmesi gerekir. Asansörlü nakliyat, taşınacak olan eşyaların yüksek binaya çıkartılırken zarar görmeden ve kolaylıkla çıkarılmasını sağlamakla yana avantajı vardır.

             Asansörlü nakliye ve taşıma fiyatları düştüğü için müşterilerin daha çok tercih etme nedeni oluyor. Asansörlü taşımacılık son zamanlar da günümüzde meslek haline gelmiş ve yanı sıra asansörlü nakliyat şirketleri kurulmuştur. Bu asansörlü taşıma yaparken kadro çok iyi belirlenir bunu yapan kişiler bu işi meslek edinmiş kişilerdir. Bunlardan dolayı güvenilir ve hızlı bir şekilde taşımacılığın yapılmasını istiyorsanız asansörlü nakliyat tercih edilmelidir. Şehirler arası evden eve nakliyat Sayfası İçin buradan geçiş yapabilirsiniz.

×