Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Categories

Popular Post

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

            Beşiktaş evden eve nakliyat taşıma işlemi öncesi yapılacak bazı tespitler ile daha etkin ve verimli hizmet verilmektedir. Taşıma yapılacak evin oda sayısı eşyaların ne kadar yer kaplayacağı hakkında aşağı yukarı bilgi verir. Bu bilgiler; taşıma elemanı sayısını, aracın kapasitesinin ne olması gerektiği hakkında bilgi vermektedir. Yine oda sayısı ne kadar paketleme malzemesinin olması gerektiğini belirler. Taşınacak eşya ile orantılı bir taşıma kamyonu göndermekteyiz. Kısaca evden eve nakliyat için ön fizibilite çalışması oldukça önemlidir. Tabi bununla beraber kileriniz ve balkonunuz varsa ve orada da bolca eşya bulunuyorsa bu konuyu da bizlerle paylaşmanızı öneririz.

            Beşiktaş evden eve nakliyat mesai saatleri veya hafta sonu taşınmak gibi özel bir durum yok ise, cumartesi ve pazar günlerini tavsiye etmemekteyiz. Çünkü hafta sonları evden eve nakliyat işinin en yoğun olarak yaşandığı günler olup, hafta sonları insanları dinlenme günleri olduğu için dikkat edilmektedir. Genellikle hizmetlerimizde firma olarak en boş olduğumuz günler hafta içidir. Bu günleri seçmenizi tavsiye ediyoruz.

 Beşiktaş evden eve nakliyat Hizmetleri

            Beşiktaş evden eve nakliyat eşyalarınızı kendinizin paketleme durumunda sizlere çok fazla bir maddi kazanç sağlamamakla birlikte, yine de sözleşme toplamı üzerinden belirli bir miktar indirim sağlamaktayız. Ufak tefek eşyaları, mutfak içlerini, giysileri kendiniz toplayabilirsiniz. Kolilerde ve paketlerde çökme, yırtılma, ezilme olabilmektedir. Bu hizmetin yine tecrübeli personelimize bırakılması yerinde olacaktır.

            Beşiktaş evden eve nakliye evinizdeki ya da ofisinizdeki tüm eşyaların demontajını yapmaktayız. Güvenli taşıma işlemi için tüm eşyaları paketliyoruz. Araca yüklenen tüm eşyalar güvenli bir şekilde nakledilecek adrese getirilmekte ve aynı şekilde taşıma işlemi yapılmaktadır. Dilediğiniz odaya dilediğiniz eşyayı getirerek paketleri açıp o eşyaların kurulumunu yine personelimiz yapmaktadır.

     Beşiktaş evden eve taşımacılık mutfak eşyalarının ambalajlanması sırasında, özellikle tabaklar, bardaklar gibi eşyaların birbirine temas etmesi önlenmelidir. Bu nedenle, her bir eşya özenle ayrı ayrı ambalajlanmalıdır. Ayrıca, mutfak eşyalarının ambalajlanması sırasında, ambalaj malzemelerinin eşyanın şekline uygun olarak kullanılması da önemlidir. Bu, eşyaların ambalajlanması sırasında zarar görmesini önler.

     Beşiktaş nakliyat duvar delme, klima sökme, temizlik işlerini yapmamaktayız. Eve ya da ofise gidip eşyaları demontaj edip, paketleyip araca yükleyip yeni ev veya ofise montaj işlemini gerçekleştiririz. Yine korniş takılması ve perdelerin asılması için taşıma önceki talepte bulunulmalıdır. Klima sökme işlemini genel olarak firmaların hiçbiri üstlenmemektedir. Çünkü tekrar takıp çıkarmakta sorunlar yaşanabilmektedir. Bayrampaşa evden eve nakliyat sayfası için tıklayınız.

×