Çatalca Evden Eve Nakliyat

Categories

Popular Post

Çatalca Evden Eve Nakliyat

            Çatalca evden eve nakliyat ev ve ofis taşımacılığında hizmet veren firma olarak, tüm eşyaların bulunduğu yerden başka bir yere taşınması hizmeti vermekteyiz. Her eşyanın tasnif edilerek bulunduğu yerden güvenli bir şekilde nakledilmesi profesyonel hizmet gerektirir. Nakliye işi için gerekli koşulları sağlayan bir aracın ve taşıma işini gerçekleştirecek personelin uzman ekipten oluşması gerekir. Tüm araçlarımız firmamızın envanterine kayıtlı olup, çalışanlarımız da yine kendi personelimizden oluşmaktadır. Taşıma işlemi için gerekli iş takvimi müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

            Çatalca nakliyat taşıma sırasında belirli kurallardan oluşan bir süreç vardır. İlk önce doğru paketleme malzemesi ve koruyucu güvenlik ekipmanlarından oluşan malzemelerin teminidir. Her aracımızda gerekli olan darbe önleyici malzeme bulunmaktadır. Daha sonra eşyaların demontaj ve paketleme işlemi gelir. Personelimiz her eşyayı kendi kategorisi içinde tasnifleyerek paketleyecektir. Bu aşamada kırılacak malzemelerin veya odalara özel paketlerin üzerlerine notlar yazılmaktadır. Paketlemenin doğru ve düzgün bir biçimde yapılması çok önemlidir. Ardından paketlenen tüm eşyaların araca taşınması süreci gerçekleşmektedir. Yine taşıma işlemini gerçekleştiren personelimiz azami gayret göstererek, eşyaların zarar görmemesi için özen gösterecektir. Taşınan tüm eşyalar bittikten sonra, yeni adrese gitme ve eşyaların nakliyatı işlemi gerçekleştirilir.

Çatalca evden eve nakliye şirketleri, taşınma işlemleri sırasında müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarken aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet verirler. Bu sayede müşteriler, taşınma işlemleri sırasında bütçelerini aşmadan kaliteli bir hizmet alabilirler. Nakliyat şirketleri, taşınma işlemleri sırasında müşterilerine fiyat garantisi de sunarlar. Bu sayede müşteriler, taşınma işlemleri sırasında herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazlar.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

            Çatalca evden eve nakliyat hizmetleri eşyalar gerekli trafik kuralları çerçevesinde ve eşya taşıma bilinci içerisinde adrese nakledilir. Burada da birinci adresten anan eşyalar tersine işlem yapılarak yerlerine taşınır. Tasnif edilmiş tüm eşyalar üzerlerindeki notlar doğrultusunda belirlenen yerlerine konulur. Yine ağır mobilyalar ve beyaz eşyalar müşterimizin belirlediği odalara yerleştirilir. Mobilyaların montajları gerçekleştirilerek, kapaklarının ve kapılarının düzgün çalışması sağlanır. Profesyonel hizmetlerimiz çatalca evden eve taşımacılık firması olarak güvene dayalı olarak yürütülmektedir. Gerektiğinde eşyalarınızı mevcut depolarımızda muhafaza ediyoruz. Bu süre zarfında zarar görmemeleri için gerekli koruyucu önlemleri almaktayız. Daha sonra yine müşterimizin talebi doğrultusunda depolardaki eşyalarınız yeni adresinize nakledilmektedir.

            Taşınan ve teslim edilen tüm eşyalar müşterilerimizle birlikte kontrol edilir. Kırılmalara ve bozulmalar karşı nakliye sigortası vasıtasıyla zarar gören eşyaların bedelleri sigorta şirketi tarafından müşterimize ödenmektedir.  Büyükçekmece evden eve nakliyat sayfası için tıklayınız.

×