Ofis Taşımacılığı

moving-to-a-new-apartment.jpg

Ofis Taşımacılığı

Nakliye hizmeti dendiğinde akla ilk evden eve nakliye gelse de ofis taşımacılığı da sık ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisidir. Kudret nakliyat firmamız bu konuda da sizlere uzun süredir hizmet vermektedir. Sektördeki köklü yapısı ve yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Ofis taşımacılığı evden daha farklıdır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken noktalar farklıdır. Firmamız da alanında uzman bir ekiple hizmet vermekte ve sizlerin her türlü taşımacılık ihtiyacını en doğru şekilde gidermeyi amaçlamaktadır.

Nakliyat

Ofis Taşımacılığında Dikkat Ettiklerimiz

Tabii ki bir hizmetin en iyi olup olmadığını belirleyecek olan her zaman müşterilerimizdir. Firmamız da bunu çok iyi bilmektedir. Bu yüzden sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız en uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti sizlere vermeyi kendisine görev edinmiştir. Sizlerin aldığı hizmetten memnun kalması firmamız için önemlidir. Bu yüzden ofisleriniz de en doğru şekilde taşınmaktadır.

  • Taşıma

    Ofis eşyaları araca yüklenirken mutlaka daha dikkatli olunmalıdır. Eşyalar üst üste konulurken mutlaka içlerindeki eşyaların ne olduğuna dikkat edilmelidir.

  • Paketleme

    Ürünlerin çizilmemesi için ekstra özen gösterilmelidir. Ofisteki eşyalarda meydana gelebilecek bir çizik, ev eşyasından çok daha büyük bir problem yaratmaktadır.

  • Özen Gösteriyoruz

    Hard disk, Usb bellek gibi ofislerde sıklıkla kullanılan ve mobilyalara göre daha hassas olan ürünlere ekstra özen gösterilmelidir. Bunlar fazla sarsılmayacakları bir yerde taşınmalı ve herhangi bir darbe almamalarına özen gösterilmelidir.

            Ofis taşımacılığı firmaları, hizmeti ve fiyatları faaliyetlerini yönettikleri ofislerini taşımaları bir evi taşımaktan daha zor olduğu ve ufak bir hatanın büyük sorunlar ortaya çıkarabilme ihtimalinin de mevcut olduğu hususları düşünüldüğü zaman ofis taşıma firmaları sektörü oldukça önemli yere sahip olmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Firmaları

            Ofis taşımacılığı firmaları çalışma ofisiniz, sizlerin bütün iş hayatını etkileyen ve işinizin tüm detaylarını içerisinde barındıran önemli bir yere sahiptir. Kendinize yeni bir büro bulmanız veya çalışma alanınızı değiştirmeniz gibi etmenler olduğu zaman mecburen de olsa büro veya ofis taşınması gibi bir zorunluluk hasıl olmaktadır. Bu gibi durumlarda büronuzda bulunan eşyaların ve evrakın taşınma işlemi oldukça önemli bir hal almaktadır. Çünkü kaybolan bir evrakın sizlere verdiği zarar, alıştığınız çalışma düzeninin bozulması nedeniyle iş psikolojinizin olumsuz etkilenmesi ya da eşyalarınızı taşırken bu eşyaların zarar görme ihtimalini de düşündüğünüz zaman ofis ve büro taşımacılığı sektörünün önemini ortaya çıkmaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Fiyatları

            İstanbul ofis taşımacılığı fiyatları bu alanda faaliyet gösteren firmalar, genel itibari ile belirli bir sistem üzerine kurulmuştur. Bu sistemi kısaca açıklamak gerekirse sizlerle irtibata geçen ve resmi tüm işlemleri yerine getiren müşteri hizmetleri, taşınacak yerin analizi ile uğraşan bilirkişiler ve paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştiren personel olmak üzere 3 temel bölüm üzerine kurulmuştur.

            Evden eve nakliyat müşteri hizmetlerinde bulunan personeller, irtibata geçildiği zaman müşterinin mevcut bulunduğu adres ile taşınacağı adres bilgileri, sözleşme ve sigorta gibi gerekli evrakın hazırlanması gibi işlemleri yerine getirdikten sonra sizler ile ilgili bilgileri içeren evrakı, gerekli incelemeyi yapacak ekibe verir. Ofis nakliyesi bu ekip gerekli inceleme için taşınılacak olan adrese giderek hangi ekipmanların lazım olacağı, ne tür personelin taşıma işlemine katılacağı hususunda düzenlemiş olduğu rapor doğrultusunda paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştirecek personelin adrese gitmesi ile taşıma işlemi fiilen başlamış olacaktır.

            Bilgisayar taşımacılığı bundan sonra ilk olarak eşyaların demontesi sağlanarak paketleme işlemine geçilecektir. Taşınacak tüm eşyalar paketlendikten sonra, karışıklığa mahal vermemek için gerekli kodlama işlemi yapılarak eşyalar araca yüklenmeye başlanacak ve bürodaki tüm eşyalar bitene kadar devam edecektir. Yeni adrese geldiği zaman müşterinin istekleri doğrultusunda eşyalara verilen kodlar yardımıyla karışıklık olmadan kurulumları ve taşınmaları tamamlanacaktır.

Büro Taşımacılığı ve Avantajları

            Büro taşımacılığı işlemleri oldukça dikkat ve ilgi isteyen bir konu olduğu için işinin ehli ve tecrübeli personel tarafından yapılması, sizleri büyük zararlara girmenize engel olması bakımından oldukça önemlidir. Çünkü büro malzemeleri arasında yer alan bilgisayar, fotokopi makineleri, telefon vb. dijital eşyaların taşınması uzmanlık gerektirdiği için demon’te haline getirilmesi ve tekrar kurulacakları yere monte edilmeleri bu işi bilmeyen insanlar tarafından yapılması halinde sizlerin oldukça büyük zararlar yaşamanıza neden olacaktır. Büro taşıma istanbul bunların dışında ofisinizde yer alan evrak dolabı, masanız ve diğer gereçlerde meydana gelebilecek herhangi bir aksaklığa da izin vermemiş olacaksınız.

            Demonte işlemi, paketleme, taşıma ve tekrar monte işlemlerinin ayrı ayrı kişiler tarafından yapılması, hem maliyet açısından hem de irtibat kopukluğu yüzünden meydana gelebilecek hasarlardan sizleri koruması durumları birlikte düşünüldüğünde büro taşımacılığı şirketlerinin önemi daha bir gün yüzüne çıkmaktadır. Ayrıca yapılacak tüm işlerin sigortalı olarak yapılacak olması, sizlerin taşınma işlemi ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunlara karşı maddi olarak koruma altına alındığınız anlamına gelmektedir.

Ofis Taşıma Şirketi ve Hizmetleri Nelerdir ?

            Ofis taşıma şirketi dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, çalışmak için anlaştığınız firma ile resmi olarak sözleşme imzalamanız gerektiği ve bu firmanın taşınacak olan eşyalarınızı, sigortalı olarak taşıyacak olmasıdır. Çünkü taşıma esnasındaki bir sorunun sizlere maliyeti oldukça yüksek olabilecektir. Şehirler Arası Nakliyat hizmeti için lütfen iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA
×